Kompaktowa szlifierka kątowa Fein CG 17-125 do cięcia i szlifowania metali
Szlifierka kątowa Fein CG 17-125 1700W Ø125 mm (nr kat. 72229060230) to kompaktowe, profesjonalne narzędzie o wysokiej mocy, stworzone do intensywnej pracy na budowie, w warsztatach metalowych i przy remontach.
Dzięki potężnemu silnikowi 1700 W, smukłej obudowie (uchwyt tylko 195 mm) oraz nowej koncepcji chłodzenia z wlotami wentylacyjnymi i wyjmowanym filtrem przeciwpyłowym zapewnia wysoką wydajność, odporność na przeciążenia i dłuższą żywotność nawet w trudnych, zakurzonych warunkach.
Narzędzie doskonale sprawdza się do cięcia, szlifowania zgrubnego, usuwania spoin, szczotkowania i polerowania metali oraz materiałów budowlanych.
- Łagodny rozruch
- Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Kontrola zablokowania
- Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążenie
- Elektroniczna regulacja prędkości obrotowe
- Kontrola odbijania
Zalety szlifierki
- Moc 1700 W
Duża rezerwa mocy i szybki postęp pracy nawet przy dużym obciążeniu -
Nowa koncepcja chłodzenia
Wentylacyjne wloty powietrza + wyjmowany filtr przeciwpyłowy dla dłuższej żywotności w trudnych warunkach -
Głowica przekładni obracana o 90°
Zwiększa wszechstronność i pozwala na wygodną pracę w różnych pozycjach -
Kompaktowa i ergonomiczna budowa
Niska waga i smukły uchwyt gwarantują precyzję i komfort przy długiej pracy -
Szybka zmiana tarcz bez klucza
Dzięki nakrętce szybkozaciskowej (Rapid-Clamping Nut) -
Wysokie bezpieczeństwo
Łagodny rozruch, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem i ochrona przed przeciążeniem -
Długi kabel 4 m
Większa swoboda ruchów na stanowisku pracy
Wyposażenie w zestawie
- 1 uchwyt antywibracyjny
- 1 kołnierz przyłączeniowy
- 1 nakrętka mocująca
- 1 kołpak ochronny
- 1 klucz dwukołkowy
- 1 pokrywa ochronna rozdzielająca
| Specyfikacje ogólne | |
|---|---|
| Pobór mocy | 1700 W |
| Napięcie | 230 V |
| Moc użytkowa | 1 010 W |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 11 500 obr/min |
| Tarcza szlifierska Ø | 125 mm |
| Elast. talerz szlifierski Ø | 125 mm |
| Kołnierze | M 14 |
| Kabel z wtyczką | 4 m |
| Masa | 2,40 kg |
| Wartości emisji drgań i dźwięku | |
| Poziom ciśnienia akustycznego LpA | 96 dB |
| Poziom mocy akustycznej LWA | 104 dB |
| Wartość szczytowa hałasu LpCpeak | 108 dB |
| Wibracje 1 αhv 3-droż. | 5,7 m/s² |
| Wibracje 2 αhv 3-droż. | 2,4 m/s² |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie |
Obróbka zgrubna Usuwanie zadziorów Cięcie Szczotkowanie Satynowanie Polerowanie |
| Gwarancja | |
| Gwarancja |
3 lata (po rejestracji) |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
FEIN-Polska-Elektronarzędzia Sp. z o.o.
ul. Christo Botewa 2B, 30-798 Kraków
e-mail: biuro@fein.pl
Masz pytanie o produktu?
Zapraszamy do kontaktu!
