Tarcza do szlifowania Andre PRO Line STANDARD 125x6x22,23mm T27
Profesjonalna tarcza ścierna do szlifowania typu 27, nr 050036, od renomowanej polskiej firmy Andre, o wymiarach 125 x 6 x 22,23 mm. Gwarantuje efektywne i trwałe szlifowanie stali czarnej i żeliwnej. Idealnie sprawdza się przy obróbce powierzchni, wyrównywaniu spoin po spawaniu, usuwaniu naddatków oraz wykańczaniu krawędzi.
Kombinacja średniego stopnia twardości (95A30Q-BF) oraz grubszego profilu (6 mm) umożliwia stabilne i zgrubne szlifowanie, a wysoka trwałość serii PRO Line gwarantuje wyjątkową żywotność.
Kompatybilna z większością szlifierek kątowych (maks. 80 m/s, 12 250 obr./min), jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów w zakładach produkcyjnych oraz na budowach.
| Kod producenta | 050036 |
|---|---|
| Seria | Pro Line |
| Typ | 27 (wypukła) |
| Charakterystka | 95A30QBF |
| Średnica | 125 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Średnica otworu | 22,23 mm |
| Prędkość [m/s] | 80 |
| Obroty [rpm] | 12250 |
| Klasyfikacja | EN 12413 |
| Zastosowanie |
Stal czarna Stale żeliwne |
| Ilość w kartonie | 10 szt. |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło
e-mail: zamowienia@andre.com.pl
