Tarcza do cięcia Andre Pro Line METAL INOX 125x1mm T41
Profesjonalna tarcza ścierna do cięcia typu T41, nr 010398, od renomowanej polskiej firmy Andre, o wymiarach 125 x 1 x 22,23 mm, gwarantuje precyzyjne i wydajne cięcie stali czarnej, nierdzewnej oraz kwasoodpornej. Idealnie sprawdza się przy obróbce blach, prętów, profili czy rur stalowych.
Brak żelaza, siarki i chloru w składzie tarczy ogranicza korozję i przebarwienia, szczególnie przy obróbce INOX.
Cienki profil minimalizuje straty materiału, a wysoka twardość zapewnia wyjątkową trwałość. Kompatybilna z większością szlifierek kątowych (maks. 80 m/s, 12 250 obr./min), jest doskonałym wyborem dla wymagających zastosowań profesjonalnych w warsztatach i na budowach.
| Kod producenta | 010398 |
|---|---|
| Seria | Pro Line |
| Typ | 41 (płaska) |
| Charakterystka | 95A54RBF |
| Średnica | 125 mm |
| Grubość | 1 mm |
| Średnica otworu | 22,23 mm |
| Prędkość [m/s] | 80 |
| Obroty [rpm] | 12250 |
| Klasyfikacja | EN 12413 |
| Zastosowanie |
Stal czarna Stal nierdzewna (INOX) Stal kwasoodporna |
| Ilość w kartonie | 25 szt. |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło
e-mail: zamowienia@andre.com.pl
