Kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Fein ABSU 12 SET z akumulatorem 3 Ah
Wiertarko-wkrętarka Fein ABSU 12 SET 12V (nr kat. 71132065000) to bardzo kompaktowa i ergonomiczna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa, idealna do precyzyjnych prac montażowych i instalacyjnych w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
Dzięki krótkiej budowie (tylko ok. 155 mm), lekkiej konstrukcji oraz 2-biegowej metalowej przekładni świetnie sprawdza się przy montażu mebli, instalacji, pracach serwisowych oraz wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i poręczność. Model posiada silnik bezszczotkowy, co przekłada się na wyższą trwałość, dłuższą pracę na jednym naładowaniu oraz mniejsze nagrzewanie narzędzia.
Wersja SET zawiera akumulator 3 Ah, ładowarkę oraz wytrzymałą walizkę transportową.
Zalety wiertarko-wkrętarki
-
Silnik bezszczotkowy
Większa trwałość, efektywność i dłuższa żywotność narzędzia -
Kompaktowa budowa
Długość zaledwie 155 mm, idealna do pracy w ciasnych miejscach -
2-biegowa metalowa przekładnia
Optymalny zakres prędkości do wiercenia i wkręcania -
Precyzyjna regulacja momentu
17 ustawień + tryb wiercenia (maks. moment 20 Nm) -
Lekka i ergonomiczna konstrukcja
Niska waga zapewnia komfort przy długim użytkowaniu -
Kompletny zestaw SET
W zestawie akumulator 3 Ah, ładowarka i walizka -
LED oświetlenie robocze
Precyzyjne doświetlanie miejsca pracy
Wyposażenie w zestawie
- 1 akumulator 3,0 Ah
- 1 ładowarka
- 1 walizka
- 1 zacisk paskowy
- 1 uchwyt do bitów
| Specyfikacje ogólne | |
|---|---|
| Napięcie akumulatora | 12 V |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Silnik | bezszczotkowy |
| Przekładnia | 2 biegi |
| Moment obrotowy (miękki / twardy) | 14 / 20 Nm |
| Ustawień sprzęgła | 17 + 1 |
| Zakres prędkości – bieg 1 | 0–400 obr./min |
| Zakres prędkości – bieg 2 | 0–1300 obr./min |
| Wkręcanie | 6 x 200 mm |
| Ø wiercenia w stali | 10 mm |
| Ø wiercenia w drewnie | 30 mm |
| Gwintowanie | M 6 |
| Masa bez akumulatora | 1 kg |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie |
Wkręcanie śrub Wiercenie w drewnie Wiercenie w metalu Prace w ciasnych miejscach |
| Gwarancja | |
| Gwarancja |
3 lata (po rejestracji) |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
FEIN-Polska-Elektronarzędzia Sp. z o.o.
ul. Christo Botewa 2B, 30-798 Kraków
e-mail: biuro@fein.pl
Masz pytanie o produktu?
Zapraszamy do kontaktu!
