Spawarka MIG/MAG IDEAL Tecno MIG 220 Digital
TECNO MIG 220 MMA Digital jest inwertorowym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania łukowego metodą MIG/MAG, MMA oraz FLUX. Urządzenie zostało zaprojetowane do szerokiego zakresu zastosowań: od prac konserwacyjnych do napraw nadwozi samochodowych.
- Stosowany jest do spawania stali nierdzewnej, stali węglowych i niskostopowych oraz aluminium. Spawanie odbywa się w osłonie gazu obojętnego, aktywnego bądź mieszanki, oraz przy odwrotnej biegunowości bez gazu.
- Urządzenie wyposażone jest w regulację indukcyjności.
Wyposażenie Urządzenia
- Uchwyt spawalniczy MIG MB15, 3 m
- Uchwyt elektrodowy, 2 m
- Przewód masowy, 2 m
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.
| Wymiary i waga | |
|---|---|
|
Wymiary D x S x W |
510 x 230 x 370 mm |
| Waga | 14 kg |
| Specyfikacja techniczna | |
| Procesy urządzenia |
MIG/MAG MMA |
| Zasilanie | 230 V ±10%, 1-faza / 50/60 Hz |
| Parametry spawania |
200 A @ 60% 130 A @ 100% |
| Zakres natężenia pradu | 30 - 220 A |
| Zabezpieczenie prądowe | 25 A |
| Stopień ochrony | IP 21 |
| Funkcje dodatkowe | |
| Synergia | Nie |
| Funkcja Puls | Nie |
| 2-takt / 4-takt | Nie |
| Podajnik drutu | |
| Ilość rolek | 2 |
| Maks. średnica szpuli | 200 mm (5 kg) |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie |
Karoserie samochodowe Regenaracja i naprawy Maszyny rolnicze Przemysł lekki |
| Średnica drutu |
0,8 - 1,0 mm Aluminium 0,6 - 0,8 mm Stal nierdzewna 0,6 - 1,0 mm Stal czarna 0,8 - 1,0 mm Samoosłonowy |
| Średnicy elektrody spawalniczej | 1,6 - 4,0 mm |
| Gwarancja | |
| Gwarancja |
2 lata dla konsumentów 1 rok dla przedsiębiorców |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Dane producenta:
BADEK Sp. z o.o.
ul. Parkowa 17 B, 55-080 Mokronos Dolny
e-mail: badek@badek.pl
Masz pytanie o produktu?
Zapraszamy do kontaktu!
