Spawarka MMA Lincoln Electric INVERTEC 165S
Spawarka MMA INVERTEC 165S oferuje o wiele więcej niż można by oczekiwać od źródeł prądowych o takich gabarytach!
Zapewniają siłę zawodnika wagi ciężkiej, którego można zabrać na najbardziej wymagające place budowy.
Niskie zużycie energii i wysoki cykl pracy: idealnie nadają się do prac konserwacyjnych i zastosowań profesjonalnych i przemysłowych np. na budowach i w stoczniach.
Zalety Urządzenia
- Łatwość użycia: funkcja Hot Start ulepszająca zajarzanie łuku
- Wszechstronne: spawanie większością rodzajów elektrod otulonych (za wyjątkiem celulozowych)
- Wyjątkowa wydajność: bardzo wysoki cykl pracy przy 40°C
- Współpraca z agregatami prądotwórczymi
- Lekkie: ciężar poniżej 9 kg
- Przenośne dzięki elastycznemu uchwytowi
Wyposażenie Urządzenia
Pasek na ramię
USB z instrukcji obsługi
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.
| Wymiary i waga | |
|---|---|
|
Wymiary D x S x W |
385 x 162 x 265 mm |
| Waga | 7 kg |
| Specyfikacja techniczna | |
| Procesy urządzenia | MMA (SMAW) |
| Zasilanie | 230V ±15%, 1-faza / 50/60 Hz |
| Parametry spawania |
160 A @ 20% 100 A @ 60% 80 A @ 100% |
| Prąd spawania | 5 - 160 A |
| Zabezpieczenie prądowe | 16 A |
| Polaryzacja | DC |
| Funkcje dodatkowe | |
| Synergia | Nie |
| Funkcja Puls | Nie |
| Hot Start | Tak |
| Arc Force | Tak |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie |
Produkcja ogólna Konstrukcja i stalowe Konserwacji i naprawy |
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 2 lata |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
ul. Jana III Sobieskiego 19A, 58-260 Bielawa
e-mail: zamowienia@lincolnelectric.eu
Masz pytanie o produktu?
Zapraszamy do kontaktu!
