Kompaktowa szlifierka kątowa Fein CG 13-125V 1300W z regulacją obrotów
Szlifierka kątowa Fein CG 13-125V 1300W Ø125 mm (nr kat. 72228060000) to ergonomiczne, kompaktowe narzędzie profesjonalne z regulacją prędkości, idealne do uniwersalnych prac szlifowania, cięcia i obróbki metali oraz materiałów budowlanych.
Dzięki mocy 1300 W, szerokiemu zakresowi regulacji obrotów (2800–11500 obr./min) oraz smukłej obudowie (uchwyt tylko 195 mm) świetnie sprawdza się na budowie, w warsztatach i przy pracach remontowych.
Dzięki regulacji obrotów nadaje się również do obróbki stali nierdzewnej, przy niższych prędkościach minimalizuje ryzyko przegrzania i niepożądanych przebarwień materiału.
Obracana o 90° głowica przekładni zapewnia dodatkową wszechstronność i wygodę pracy w różnych pozycjach.
- Łagodny rozruch
- Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
- Kontrola zablokowania
- Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążenie
- Elektroniczna regulacja prędkości obrotowe
- Kontrola odbijania
Zalety szlifierki
- Moc 1300 W z regulacją obrotów (2800–11500 obr./min)
Uniwersalna prędkość do różnych materiałów i zastosowań -
Możliwość pracy na stali nierdzewnej
Regulacja obrotów pozwala na bezpieczną obróbkę przy niższych prędkościach -
Głowica przekładni obracana o 90°
Zwiększa wszechstronność i pozwala na wygodną pracę w różnych pozycjach -
Kompaktowa i ergonomiczna budowa
Niska waga (2,3 kg) i smukły uchwyt gwarantują precyzję oraz komfort przy długim użytkowaniu -
Szybka zmiana tarcz bez klucza
Dzięki nakrętce szybkozaciskowej (Rapid-Clamping Nut) - Wysokie bezpieczeństwo
Łagodny rozruch, zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem i ochrona przed przeciążeniem - Długi kabel 4 m
Większa swoboda ruchów na stanowisku pracy
Wyposażenie w zestawie
- 1 uchwyt antywibracyjny
- 1 kołnierz przyłączeniowy
- 1 nakrętka mocująca
- 1 kołpak ochronny
- 1 klucz dwukołkowy
| Specyfikacje ogólne | |
|---|---|
| Pobór mocy | 1300 W |
| Moc użytkowa | 700 W |
| Napięcie | 230 V |
| Prędkość obrotowa biegu jałowego | 2 800 - 11 500 obr/min |
| Tarcza szlifierska Ø | 125 mm |
| Elast. talerz szlifierski Ø | 125 mm |
| Kołnierze | M 14 |
| Kabel z wtyczką | 4 m |
| Masa | 2,30 kg |
| Wartości emisji drgań i dźwięku | |
| Poziom ciśnienia akustycznego LpA | 91 dB |
| Poziom mocy akustycznej LWA | 102 dB |
| Wibracje 1 αhv 3-droż. | 6 m/s² |
| Wibracje 2 αhv 3-droż. | 2 m/s² |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie |
Obróbka zgrubna Usuwanie zadziorów Cięcie Szczotkowanie Satynowanie Polerowanie |
| Gwarancja | |
| Gwarancja |
3 lata (po rejestracji) |
Pełne dane dotyczące warunków użytkowania oraz kwestii bezpieczeństwa związanych z produktem są zawarte w dokumentacji dołączonej do produktu bądź dostępne na stronie producenta. Zaleca się, aby przed przystąpieniem do korzystania z produktu, użytkownik szczegółowo zapoznał się z ww. dokumentacją.
Dokumentacja techniczna
Podmiot odpowiedzialny za produkt:
FEIN-Polska-Elektronarzędzia Sp. z o.o.
ul. Christo Botewa 2B, 30-798 Kraków
e-mail: biuro@fein.pl
Masz pytanie o produktu?
Zapraszamy do kontaktu!
